logo-optimo-kolorszukamy specjalisty ds. SPRZEDAŻY

Firma reklamowa zajmująca się tworzeniem wizerunku, doradztwem marketingowym, projektowaniem stron internetowych i e-marketingiem oferuje pracę w zespole składającym się ze specjalistów z obszaru projektowania graficznego i komunikacji wizerunkowej oraz marketingu. Potrzebujemy osoby, która ułatwią nam dotarcie do klientów z branży nieruchomości, kosmetycznej, restauracyjnej, hotelowej i finansowej. Jeżeli uważasz, że możesz nam w tym pomóc to wygląda na to, że właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole. Wyślij swoje CV!

KTO: specjalista ds. sprzedaży

GDZIE: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • aktywne pozyskiwanie klientów w sektorze B2B,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • koordynowanie procesów sprzedażowych,
  • budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w sektorze B2B (min. 1 rok),
  • wykształcenie wyższe – min. licencjat,
  • znajomość zasad prowadzenia negocjacji handlowych,
  • silna motywacja i nastawienie na realizację celów,
  • kreatywne podejście do wykonywania powierzonych zadań,
  • orientacja w branży reklamowej.

CO OFERUJEMY:

  • forma zatrudnienia – umowa o pracę,
  • wynagrodzenie – etat + prowizja.

Wyślij maila na adres biuro@studiooptimo.pl – załącz do niego swoje CV, a w tytule wpisz: „APLIKUJĘ na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży”. Serdecznie zapraszamy!

optimo-praca