logo-optimo-kolorszukamy specjalisty ds. SPRZEDAŻY

Firma reklamowa zajmująca się tworzeniem wizerunku, doradztwem marketingowym, projektowaniem stron internetowych i e-marketingiem oferuje pracę w zespole składającym się ze specjalistów z obszaru projektowania graficznego i komunikacji wizerunkowej oraz marketingu.

Potrzebujemy osoby, która ułatwi nam dotarcie do klientów z branży nieruchomości, kosmetycznej, restauracyjnej, hotelowej i finansowej. Jeżeli uważasz, że możesz nam w tym pomóc to wygląda na to, że właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole. Wyślij swoje CV!

KTO: specjalista ds. sprzedaży

GDZIE: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • aktywne pozyskiwanie klientów w sektorze B2B,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • koordynowanie procesów sprzedażowych,
  • budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w sektorze B2B (min. 1 rok),
  • wykształcenie wyższe – min. licencjat,
  • znajomość zasad prowadzenia negocjacji handlowych,
  • silna motywacja i nastawienie na realizację celów,
  • kreatywne podejście do wykonywania powierzonych zadań,
  • orientacja w branży reklamowej.

CO OFERUJEMY:

  • forma zatrudnienia – umowa o pracę,
  • wynagrodzenie – etat + prowizja.

Wyślij maila na adres biuro@studiooptimo.pl – załącz do niego swoje CV, a w tytule wpisz: „APLIKUJĘ na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży”. Serdecznie zapraszamy!

optimo-praca

logo-optimo-kolorszukamy specjalisty ds. SOCIAL MEDIÓW

O tym, że jesteśmy agencją zajmująca się między innymi projektowaniem stron internetowych i e-marketingiem pewnie już wiecie. Chcielibyśmy, żeby nasz zespół się powiększył – szukamy osoby, która specjalizuje się w marketingu internetowym, wie jakimi prawami rządzą się media społecznościowe i na bieżąco obserwuje zmieniające się trendy.

Oferujemy pracę w zespole składającym się ze specjalistów z obszaru projektowania graficznego i komunikacji wizerunkowej oraz marketingu. Potrzebujemy osoby, która wesprze nasze działania i pomoże w tworzeniu treści dla klientów z branży nieruchomości, restauracyjnej, sportowej, hotelowej i finansowej.

Jeżeli uważasz, że możesz nam w tym pomóc to wygląda na to, że właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole. Wyślij do nas swoje CV!

KTO: specjalista ds. social mediów

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie projektów online marketingowych z wykorzystaniem wielu platform: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Linkedin,
  • przygotowywanie potrzebnych materiałów do prowadzenia kampanii we współpracy z grafikiem,
  • optymalizacja i raportowanie kampanii,
  • wsparcie w przygotowaniu planów taktycznych działań marketingowych.

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w działaniach marketingu online,
  • znajomość platform: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Linkedin,
  • podstawowa znajomość innych narzędzi SEM typu Ahrefs, Google Adwords, Google Analytics, Majestic,
  • doświadczenie w samodzielnym budowaniu i prowadzeniu kampanii w oparciu o wyznaczone cele,
  • kreatywność i stałe śledzenie trendów i nowych rozwiązań z zakresu e-marketingu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w centrum miasta w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników,
  • możliwość uczestniczenia w targach reklamy i poligrafii REMA DAYS,
  • pyszną kawę z ekspresu.

Wyślij maila na adres biuro@studiooptimo.pl – załącz do niego swoje CV, a w tytule wpisz: „APLIKUJĘ na stanowisko specjalisty ds. social media”. Serdecznie zapraszamy!